Strona główna/Współpraca/Dlaczego HH Poland

Dlaczego HH Poland

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem zabawek interaktywnych w Polsce, a nasze produkty są dostępne w większości czołowych sieci handlowych na rynku. Współpraca z firmą HH Poland to same korzyści!

Współpraca z HH Poland

Projektujemy, produkujemy oraz importujemy zabawki już od 1995 roku. W tym czasie powstało wiele sztandarowych modeli zabawek, które zostały sprzedane w liczbie blisko 80 mln sztuk. 

Od lat nasza firma współpracuje z ponad setką klientów hurtowych i czołowymi sieciami handlowymi, w tym m.in. Smykiem, Pepco, Auchan oraz Stokrotką. 

Wszystkie autorskie projekty zabawek, jak np. Babcia Gąska, powstają w naszej siedzibie w Gliwicach. Równolegle poszukujemy najlepszych wzorów dla naszych klientów na największych targach zabawkowych świata. 

Naszym priorytetem jest to, aby wszystkie zabawki, jakie trafiają do sprzedaży, były bezpieczne. Dlatego wszystkie nasze produkty są testowane przez certyfikowane laboratoria, gdzie sprawdzana jest m.in. jakość materiałów, z jakich wyprodukowana jest zabawka. Dzięki temu mamy pewność, że do dystrybucji trafiają zabawki, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dziecka. 

 

do góry