Historia

HH Poland projektuje, produkuje i importuje zabawki już od 1995 roku. W tym czasie powstało wiele sztandarowych modeli zabawek pokoleń Polaków, które sprzedaliśmy łącznie w liczbie blisko 80 mln sztuk. To tak, jakby obecnie, w każdym polskim domu były co najmniej dwie zabawki od HH Poland.

Najbardziej popularna zabawka w historii HH Poland

 

Największy hit sprzedażowy? Komputerki edukacyjne, które znalazły już ponad 3 mln nabywców. Z kolei w ostatnich latach największą popularnością cieszy się Babcia Gąska, która według naszych wyliczeń opowiada bajki już ponad 20 tysiącom polskich dzieci.

Od początku istnienia firmy wszystkie projekty autorskich zabawek HH Poland powstają w naszej siedzibie w Gliwicach. Równolegle, od lat poszukujemy najlepszych wzorów dla naszych Klientów na największych targach zabawkowych świata.

Kto wymyśla projekty zabawek?

Nasza praca koncepcyjna to zabawa. Całe nasze życie zawodowe składa się z wymyślania i wybierania najlepszych produktów dla dzieci. To dopiero jest zabawa! Poznaj nasz zespół i projekty z bogatej oferty zabawek interaktywnych i zabawek edukacyjnych.

Targi zabawkarskie w Kielcach – stanowisko HH Poland

 

do góry