Strona główna/HH Poland/Aktualności/Dzień dziecka z zabawkami od HH Poland

Przeczytaj wszystkie nasze aktualności. Odwiedź HH Poland na Facebooku, Instagramie, TikToku i YouTube.

Dzień dziecka z zabawkami od HH Poland

01 06 2022

HH Poland - producent i importer zabawek z Gliwic, zrobił prezent 50 dzieciom z bytomskich rodzin potrzebujących wsparcia. Z okazji Dnia Dziecka firma rozdała zabawki dzieciom wybranym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. - Z pomocą Mariusza Wołosza, prezydenta Bytomia, przekazaliśmy m.in. zdalnie sterowane samochody, układanki oraz zabawki interaktywne - wylicza Paweł Kobyliński, prezes HH Poland.

Akcja pomocy to wspólna inicjatywa Pawła Kobylińskiego, prezesa HH Poland oraz  Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu. W sumie, prezenty na Dzień Dziecka trafiły do 50 dzieci z 39 rodzin. Najmłodsze obdarowane dziecko ma 7 miesięcy, a najstarsze dzieci 7 lat. 

To już nasza tradycja. Co roku staramy się sprawić radość dzieciom z rodzin, które potrzebują wsparcia aby Dzień Dziecka był dla nich jeszcze bardziej wyjątkowy  - podkreśla Paweł Kobyliński.

To nie jedyna inicjatywa podjęta przez HH Poland z okazji Dnia Dziecka. Kilka dni wcześniej (29 maja) w czasie imprezy organizowanej z tej okazji pod gliwicką Areną, Paweł Kobyliński rozdał kilkanaście zabawek ze Świnką Peppą w czasie jednej z zabaw dla najmłodszych. 

HH Poland to firma, która od 27 lat uszczęśliwia dzieci produkując oraz importując dla nich najlepsze zabawki. Jej produkty można kupić w Internecie oraz w czołowych sieciach handlowych w kraju, jak Pepco, Auchan i Carrefour.

 

 
do góry